Про автоцентр

Автосервісна Філія «Бровари-Авто» працює з 20 грудня 1989 року, розвиваючись на автомобільному ринку. АФ «Бровари-Авто» є підрозділом корпорації «УкрАвто», що має майже сорокалітню історію.
Організаційна структура Філії
«Бровари-Авто» володіє статусом офіційного дилера  ZAZ в Україні, а також надає сертифіковане гарантійне обслуговування автомобілів цих марок.
Склад автомобілів знаходиться безпосередньо на території «Бровари-Авто». Тому у нас Ви завжди зможете побачити весь модельний ряд автомобілів, що Вас цікавлять.
Також на АФ «Бровари-авто» представлена комерційна техніка. Автосалон має статус офіційного дилера комерційної техніки торгівельних марок KIA, ZAZ, ТАТА та I-VAN.
Відділ торгівлі запчастинами, автоматеріалами і аксесуарами здійснює оптовий та роздрібний продаж оригінальних запчастин і аксесуарів. Перелік запчастин на складі нараховує близько 30000 найменувань.
Висококваліфіковані фахівці відділу допоможуть доставити будь-яку необхідну деталь для автомобілів представлених брендів і для будь-яких інших марок.
Ми надаємо нашим клієнтам гарантію 1 рік або 30 000 км пробігу автомобіля на запасні частини, придбані в нашому автомагазині.
Відділ ремонту і сервісного обслуговування автомобілів має у своєму розпорядженні 14 сучасних підйомників і діагностичне устаткування, необхідне для гарантійного і післягарантійного обслуговування як легкових, так і комерційних автомобілів.
У жовтні 2009 року разом із стартом продажів автомобілів KIA відділ ремонту і обслуговування автомобілів відкрив сервісне обслуговування автомобілів цієї марки.
Ви маєте можливість оформити індивідуальне замовлення під автомобіль з набором додаткового устаткування, що Вас цікавить.
Відділ кузовного ремонту має сучасну малярну ділянку з новим устаткуванням і необхідними інструментами і надає послуги з наступних видів кузовних робіт:
  • складання калькуляцій на ремонт в програмі Audatex;
  • відновлення геометрії кузова;
  • виправлення вм'ятин кузовних деталей;
  • ремонт бамперів;
  • полірування та інше.