Про автоцентр

Автосервісний центр "Бровари-АВТО" вже понад 20 років надає послуги з продажу автомобілів, комерційної техніки та навіть автобусів. Окрім продажу, автосервісний центр здійснює технічне обслуговування, регламентне технічне обслуговування та ремонт різного ступеня складності. За час свого існування автосервісний центр, що входить до складу Корпорації УкрАВТО, заробив репутацію партнера, якому дійсно довіряють клієнти! Хочете переконатись особисто? Ми чекаємо на Вас!

СКОРИСТАЙТЕСЬ ПОСЛУГАМИ:
ПРОДАЖ НОВИХ АВТОМОБІЛІВ:

Автосервісний центр «Бровари-АВТО», який офіційно представляє автомобілі такого відомого бренду як Chery, завжди готовий запропонувати весь модельний ряд автовиробника - від субкомпактного Chery Tiggo-2 до середньорозмірного Chery Tiggo-8. Комфортний шоу-рум автосервісного центру дозволить Вам в комфортних умовах "приміряти" обраний автомобіль, та отримати кваліфіковану консультацію від наших фахівців.

КОМЕРЦІЙНА ТЕХНІКА:

Автобуси, трактори, фурогони для здійснення доставки... Звідки вони беруться? Автосервісний центр "Бровари-АВТО" має відповідь на це питання. Хочете розпочати пасажирські перевезення? Є потреба оновити технічну базу Вашої сільськогосподарської компанії? У нас є рішення саме для Вас! Автобуси різних класів для обслуговування міських та приміських маршрутів від Запорізького Автомобілебудівного Заводу. Широкий вибір тракторів від відомого південно-корейського виробника - LS Mtrone. Завітайте до автосервісного центру "Бровари-АВТО", і ми запропонуємо найкращий варіант під Ваші потреби!

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ТА АКСЕСУАРИ:

Якісні запасні частини і аксесуари запорука того, що Ваш автомобіль служитиме довго, і не турбуватиме зайвий раз. Автосервісний центр "Бровари-АВТО" має склад оригінальних запасних частин, додаткового обладнання та аксесуарів. Одним словом, у нас є майже все, щоб здійснити технічне обслуговування або ремонт Вашого автомобіля, або ж встановити додаткове обладнання. Гарантія? Само собою! На всі запасні частини та аксесуари ми надаємо гарантію, і Ви зможете бути впевненими в якості наданих послуг! І да, ми маємо ресурс для реалізації запасних частин та витратних матеріалів, як в роздріб, так і гуртом.

АВТОСЕРВІС:

Ваш автомобіль віддячить Вам лише за умов, що він буде проходити вчасно технічне обслуговування. Але, окрім регулярного огляду, інша складова - кваліфікований персонал та технічна база. Всі ці складові має сервісна ділянка "Бровари-АВТО". Незалежно від складності задачі: від шиномонтажу та перевірки "розвалу-сходження" до проведення регламентного технічного обслуговування, а також незалежно від розміру транспортного засобу - ми знаємо як вирішити ці питання. До послуг клієнтів понад 14 сучасних підйомників, широкий набір діагностичного устаткування і все, що необхідно для гарантійного і післягарантійного обслуговування як легкових, так і комерційних автомобілів.

ДІЛЯНКА КУЗОВНОГО РЕМОНТУ:

Можна бути супер-обережним власником автомобіля, але, ніхто не застрахований від дрібних та не дуже дрібних пошкоджень кузова. І якщо Вас спіткала така прикрість, на перший план виходять швидкість та якість робіт, які відновлять кузов до первинного стану. Автосервісний центр має все, щоб прибрати потертість або ж відновити геометрію кузова після серйозного ДТП. Ділянка кузовного ремонту оснащена новим устаткуванням та має всі необхідні інструменти для ремонту кузову будь-якої складності: геометрія кузову, відновлення кузовних деталей, ремонт бамперів, полірування, та багато іншого. І да, розмір транспортного засобу значення не має:-)