Антикорозійна обробка Бровари-АВТО

Корозія – це процес, який не можна повністю зупинити, але його можна сповільнити та уникнути серйозних наслідків для Вашого автомобіля. Для цього рекомендується проводити регулярну перевірку всіх деталей, особливо тих, що піддаються впливу агресивних факторів, таких як вода та сіль на дорогах взимку. Крім того, варто ретельно чистити та обробляти поверхні автомобіля, використовуючи спеціальні засоби, які захистять від корозії.

Якщо корозія вже з'явилася, необхідно діяти якомога швидше, оскільки цей процес може поширюватися дуже швидко та призвести до значних пошкоджень. Для боротьби з корозією застосовуються різні методи, такі як обробка антикорозійними засобами, покриття спеціальним лаком або заміна пошкодженої деталі. Якщо Ви помітили ознаки корозії на своєму автомобілі, радимо звернутися до професіоналів для отримання кваліфікованої допомоги.

 

 

Які види антикору використовуються в АЦ "Бровари-АВТО"

Ми користуємося лише якісними та сертифікованими антикорозійними сумішами. Професійні витратні матеріали та суміші схвалені заводами виробниками, а отже  працюють найкращим чином.

Вони відрізняються складом і способом застосування. Наприклад, суміш для захисту металевих частин автомобіля має спеціальний склад, який додатково захищає поверхню від негативного впливу вологи на метал і перешкоджає подальшій корозії. Ми використовуємо різні види рідин для захисту зовнішніх і внутрішніх поверхонь автомобіля.  

Суміші для захисту зовнішньої поверхні машин спеціально створені для обробки кузова автомобіля, днища та верхніх арок коліс. Захисне покриття кузова випускається у вигляді еластичної суміші з дуже високим ступенем адгезії, котра може витримати додаткові механічні навантаження. В складі цих засобів є ПВХ, каучук, бітум та рідкий пластик. 

Рідиною однорідної текстури обробляють приховані поверхні, такі як шви і стики, пороги, крайки дверей. Виготовляються вони на основі масла і парафіну. Ці рідини дуже пластичні, легко досягають важкодоступних місць, а при затвердінні утворюють міцну еластичну плівку, яка забезпечує додатковий захист від корозії.

 

Як правильно нанести антикор 

Починаючи роботу з автомобілем, необхідно ретельно очистити всі його поверхні від залишків бруду та автомобільних рідин. Потім поверхні знежирюють і ретельно обробляють вручну, повторюючи процедуру декілька разів та дочекавшись повного висихання кожного шару.

Антикорозійний захист наноситься під тиском за допомогою спеціальних розпилювачів. На поверхні з великою площею, до яких є вільний доступ, антикорозійний захист наноситься декількома шарами фарбопультом. А для обробки скритих поверхонь, до яких складно дістатись, використовуються довгі розпилювачі-щупи, що нагадують трубки.

Ми здійснюємо ретельну обробку навіть складних, важкодоступних місць завдяки спеціальним інструментам в нашому арсеналі. Антикорозійний засіб має потужну формулу, що ефективно знищує вже наявну іржу та запобігає утворенню нової. Поверхню обробленої деталі висушують та позбавляють зайвої вологи, що робить її більш стійкою до корозії. Застосування антикорозійного засобу допомагає попередити появу нових подряпин та продовжити життєвий цикл деталей, що дозволяє рідше звертатися до автосервісів.

 

 

Майстри АЦ "Бровари-АВТО" гарантують дотримання технологій, ретельне нанесення захисного шару з використанням спецобладнання, професійний сервіс та демократичні ціни. Ми знаходимося за адресою: Київська обл., м. Бровари, вул. Броварської Сотні, 7-б. Номери для довідок: +38 (044) 333 67 68, +38 (067) 550 07 81.