Діагностика Бровари-АВТО

Сучасні автомобілі оздоблені високотехнологічною електронікою, яка допомагає водієві контролювати транспортний засіб. Вона може надавати інформацію про проблеми в системі завдяки індикаторам, які відображаються на дисплеї. Автомобіль сканує параметри системи та надсилає сигнали на дисплей. Вам лише потрібно своєчасно реагувати на них та привезти автомобіль на СТО для перевірки.

 

 

Як ми діагностуємо Ваші авто?

Перевірка систем авто в автосервісному центрі “Бровари-АВТО” виконується із залученням спеціального зчитувального пристрою, на якому встановлені вузькопрофільні програми, призначені виключно для діагностичних завдань. 

Для виявлення помилок у деяких випадках може використовуватися сканер. Він швидко та точно аналізує всі системи автомобіля та передає дані на наш комп'ютер. Спеціальна програма обробляє ці дані та робить розрахунки й висновки щодо роботи всіх важливих систем автомобіля.

 

Які параметри бере до уваги комп'ютер та що саме аналізує:

  • роботу двигуна та системи його керування;
  • роботу коробки передач;
  • параметри гальмівної системи;
  • дані системи стабілізації;
  • продуктивність системи безпеки;
  • якість управління допоміжними пристроями;
  • роботу системи регулювання сидінь і автоматичного блокування дверей;
  • розподіл крутного моменту між осями і колесами.  

 

Професійна діагностика авто в АЦ "Бровари-АВТО"

В наших автосервісах всі автомобілі перевіряються за допомогою сучасного обладнання, такого як діагностичні сканери, багатофункціональні стенди та портативні зчитувальні пристрої. 

Як саме відбувається автодіагностика на сучасному обладнанні? Спершу до спеціального гнізда всередині автомобіля підключається сканер помилок, котрий аналізує дані. В разі виявлення незначних помилок можна видалити їх з системи. Але якщо сканер знайшов щось вагоме, потрібен тільки повноцінний ремонт.

 

Як надовго доведеться залишити авто в АЦ "Бровари-АВТО"?

Чек-лист авто здійснюється за допомогою сучасних пристроїв і зазвичай займає 20-30 хвилин. Починаємо ми з перевірки генератора, акумулятора та силових компонентів всередині автомобіля. Далі переміщуємо транспортний засіб на спеціальний стенд, щоб провести більш детальний аналіз в реалістичних умовах, тобто скануємо його системи з запущеним двигуном. Ці випробування називаються динамічними. Із зібраних даних фахівець робить висновки про стан автомобіля та визначає подальший план проведення ремонтних робіт.

 

 

Переваги діагностики автомобіля в АЦ "Бровари-АВТО” на вул. Броварської Сотні, 7-б.

Наші співробітники проходять відбір і підвищують свою кваліфікацію, щоб мати можливість працювати на новому обладнанні. Автовиробники вимагають високого рівня кваліфікації майстрів автосервісних центрів, тому навчання та практика є важливою частиною нашої роботи.

Наші чіткі алгоритми роботи дозволяють швидко виявляти всі можливі несправності та проблеми. Це знижує фінансові витрати та значно скорочує час огляду авто, необхідний для введення транспортного засобу в експлуатацію.