Обов'язковий технічний контроль Бровари-АВТО

Автосервісний центр "Бровари-АВТО" пропонує повний спектр послуг з автомобільного ремонту. Ми володіємо сучасними технологіями та діагностичним обладнанням, а також слідкуємо за законодавством, що стосується нашої галузі, та завжди в курсі всіх змін. Якщо Вам потрібен технічний контроль, приїжджайте до нас за адресою: Київська обл., м. Бровари, вул. Броварської Сотні, 7-б.

 

 

Що таке обов'язковий технічний контроль та як він відбувається?

Регламент таких робіт визначено чинним законодавством України. Перевірка проводиться дуже ретельно, в ході якої звертається увага буквально на кожну деталь Вашого транспортного засобу. Тож ми оглянемо та оцінимо технічний стан: 

  • транспортного засобу загалом; 
  • системи управління; 
  • коліс та шин;
  • зовнішніх світлових приладів; 
  • світлопропускання скла; 
  • газобалонного обладнання, інших систем, які стосуються безпеки руху та навколишнього середовища. 

 

Які транспортні засоби підлягають обов'язковому технічному контролю?

Якщо Ваш транспортний засіб бере участь у дорожньому русі та зареєстрований в МВС України, технічний контроль є обов'язковим. Якщо автомобіль переоформлений на нового власника, йому необхідно пройти техогляд протягом 10 днів після переоформлення. У нашому автосервісі Ви також можете пройти техогляд автомобіля, який був у ДТП. Під час такого огляду будуть перевірені важливі деталі, такі як гальмівна система, механізм керма, підвіска, пошкоджені деталі та інші. Якщо водій помітив незвичайну поведінку свого автомобіля та вважає, що це може бути небезпечним на дорозі, він повинен якомога швидше звернутися до авторизованого сервісного центру.

 

Як часто рекомендовано проходити обов'язковий технічний контроль в АЦ “Бровари-АВТО”?

Проведення технічного огляду автомобілів регулюється Кабінетом Міністрів України. Якщо автомобіль придбаний в автосалоні, то перший технічний огляд може бути проведений протягом чотирьох років з дати реєстрації. Після цього наступні техогляди повинні проводитися кожні два роки. Однак, якщо автомобіль використовується для щоденної їзди, перевезення важких вантажів або зареєстрований для роботи в таксі, техогляд має бути проведений раз на рік.

 

 

Як відбувається перевірка та що для неї потрібно?

Для проходження технічного огляду потрібен сам автомобіль, посвідчення особи власника і талон техогляду.

Техогляд починається із запису марки, моделі та модифікації автомобіля, кольору і реєстраційного номера. Все це заноситься в базу даних. Потім, під час більш детального огляду, експерти визначають, чи були встановлені додаткові елементи, не передбачені виробником (наприклад, тонування скла, турбіна, елементи зовнішнього дизайну).

Далі до роботи залучаються вузькопрофільні спеціалісти. В ході процедури вони визначать робочий стан гальмівної системи, системи керування (наявність тріщин, деформацій, шумів), перевірять, чи нічого не заважає керувати машиною (працездатність склоочисників та стан дзеркал), звернуть увагу на роботу фар, проведуть діагностику підвіски, шин та коліс, зроблять висновки щодо роботи двигуна та інших важливих компонентів – ременя безпеки, подушок тощо. Обов'язкова наявність аптечки водія, а якщо автомобіль вантажний, то і вогнегасника.

Якщо під час технічного огляду не було виявлено значних порушень, процедура зазвичай займає до 40 хвилин. В автоцентрі "Бровари-АВТО" ми забезпечуємо послугу обов'язкового технічного контролю автомобіля, дотримуючись усіх стандартів та вимог чинного законодавства України. Наші досвідчені майстри надають повний спектр послуг та гарантують високу якість виконаних робіт.