Обслуговування КПП Бровари-АВТО

Коробкою передач називається автомобільна трансмісія, яка передає потужність від двигуна внутрішнього згоряння до коліс. Інтервал частот крутного моменту залежить від типу коробки передач. У машинобудуванні існують три основні типи передач: ступінчасті, безступінчасті та комбіновані. Давайте розберемося, чим вони відрізняються одна від одної та які з них є найбільш популярними.

 

 

Типи та відмінності коробок передач

Ступінчастий тип коробки передач. До нього відноситься всім відома механічна коробка передач. Існує й система «робот», яка чимось подібна до механіки. Основна їх відмінність у типі керування: якщо в механіці швидкість регулюється вручну, то «робот» має гібридний тип управління, він більш сучасний та автоматизований.

Безступінчаста коробка передач – це тип автомобільної трансмісії, яка використовується в КПП варіатор. Вона схожа на автоматичну коробку передач та має чотири режими перемикання передач та дві педалі. Головна відмінність полягає у великій кількості режимів автоматичного перемикання швидкостей. Крутний момент передається через ремінь або ланцюг, який обертається навколо конусів. Співвідношення конусів змінюється динамічно, залежно від зміни швидкості руху автомобіля. Коробка варіатора не призначена для складних доріг або бездоріжжя, тому що існує ризик перегріву або ламання. Зазвичай варіатор встановлюється на компактні малолітражні автомобілі, а автоматична коробка передач підходить для великих і потужних марок.

Комбінований тип коробки передач. Автомат – найпопулярніша та найзручніша система перемикання швидкостей. За зчеплення в ній відповідає гідротрансформатор, котрий забезпечує безступінчастий принцип зміни крутного моменту. Сучасні АКПП можуть бути оздоблені вісьмома ступенями, це забезпечує плавне перемикання швидкостей і високу надійність роботи всієї системи.

 

Ремонт, заміна та обслуговування КПП в АЦ “Бровари-АВТО”

Коробки передач потрібно обслуговувати своєчасно. Для цього ми проводимо ретельну діагностику рівня мастила. Це допомагає визначити стан системи та уникнути несподіваних збоїв під час руху.

Заміна мастила в КПП здійснюється в автосервісному центрі "Бровари-АВТО" професійними майстрами. Самостійно робити це не рекомендується, краще звернутися до професіоналів.

Для заміни мастила в коробці передач спочатку необхідно вилити всю відпрацьовану рідину та ретельно промити резервуар. Зазвичай для таких цілей використовують мінеральну оливу, яка ефективно очищує стінки внутрішньої поверхні ємності від залишків відпрацьованої рідини. Для більш ретельного очищення можна на декілька хвилин запустити двигун та дозволити йому попрацювати. Після цього мінеральну оливу виливають, а на її місце заливають якісне моторне мастило. Наші співробітники зможуть допомогти Вам вибрати індивідуальний тип та марку рідини.

Якщо коробка передач вимагає більш складного ремонту, її слід повністю розібрати і пройти діагностику. Старі запчастини замінюються на нові. Вони повинні бути сертифіковані та затверджені відповідно до правил виробника.  

 

 

Ремонт коробок передач ми проводимо на професійному обладнанні, котре потребує підготовки кадрів. Завітайте до нашого авторизованого автомобільного сервісу "Бровари-АВТО", що знаходиться у місті Бровари на вул. Броварської Сотні, 7-б. Ми гарантуємо, що Ви отримаєте позитивні враження від нашого спілкування та сервісу.