Протачування дисків Бровари-АВТО

Проблеми з гальмівними дисками мають бути серйозним стимулом для швидкого звернення до автосервісного центру "Бровари-АВТО". Ми знаходимося за адресою: Київська обл., м. Бровари, вул. Броварської Сотні, 7-б, і готові допомогти Вам у розв'язанні проблем з гальмівною системою професійно та вчасно.

 

 

Як працює гальмівна система?

Для безпечної зупинки транспортного засобу необхідно, щоб гальмівні диски та колодки працювали належним чином. Гальмівні колодки натиском на гальмівний диск перетворюють кінетичну енергію на теплову, що сповільнює рух колеса. Для покращення гальмівної здатності диски мають спеціальну вентиляційну систему, що допомагає охолодженню та очищенню диска.

Після заміни гальмівних дисків та колодок вони мають підлаштуватися одне до одного. Таке шліфування відбувається самостійно, під час руху машини. Щоб дати гальмам можливість ефективно пройти цей етап, рекомендується не гальмувати занадто різко протягом перших кількох місяців після повної заміни системи.

 

Причини виходу з ладу колодок та дисків 

Через сильне тертя виникає надмірне навантаження на металеву поверхню диска, він стає тоншим, піддається нерівномірному зносу та з часом може гірше виконувати свої функції.

Колодки та диски потребують регулярної діагностики, а згодом – повної заміни або ремонту. Проточування гальмівних дисків допоможе на деякий час подовжити строк їхньої служби, але рано чи пізно міняти всю систему все ж доведеться. 

 

Чому можуть відмовити гальма?

Надійність автомобіля залежить від багатьох факторів, зокрема від уважного ставлення до гальмівної системи. Різке гальмування, проїзд по вибоїнах і калюжах можуть пошкодити металеві диски, які під впливом температури стають вразливими до різких перепадів. Наприклад, якщо гарячий диск потрапить у холодну калюжу, відбувається різке охолодження, яке може стати причиною теплової деформації гальмівних дисків. На металі з'являться іржа, нерівності, сколи та інші серйозні ураження. Це може призвести до проблем з гальмами, викликаних бічним биттям.

 

Які сигнали подає авто при проблемах з гальмами: 

  • при гальмуванні відчувається вібрація та ривки; 
  • машина свистить та видає нетипові звуки;
  • гальма блокуються при навіть дуже легкому натисканні на педаль;
  • диски нерівномірно стираються;
  • виникає шум під час роботи гальм.

Проточування гальмівних дисків вирішить ці проблеми без повної заміни дисків на нові, а значить дозволить зекономити кошти на покупці нових запчастин та дасть деякий запас часу до повноцінної заміни системи.

 

 

Чим допоможуть майстри АЦ “Бровари-АВТО”?

Не всі автовиробники дозволяють проводити процедуру проточування дисків, а в деяких випадках вона може бути некорисною. Фахівці "Бровари-АВТО" займаються наданням комплексу послуг та виправленням дефектів на високотехнологічному та дорогому обладнанні.

Під час процедури проточування дисків майстри знімають тонкий шар металу за допомогою спеціального обладнання, а потім вручну шліфують поверхню до блиску та повертають деталь на місце. Радимо звернути увагу на свій стиль водіння, щоб уникнути пошкодження важливих систем авто, оскільки від цього залежить результат проведеного ремонту.