Розвал-схождення 3D Бровари-АВТО

Автосервісний центр "Бровари-АВТО" пропонує послугу регулювання кутів установки передніх та задніх коліс. Ми готові надати Вам професійну консультацію щодо стану Вашого автомобіля та виконати роботу з розвалу-сходження високої якості.

Розвал-сходження необхідний у випадку, коли автомобіль не може їхати прямо навіть на рівних дорогах. Причиною цього можуть бути неправильні кути положення коліс відносно вертикальної та горизонтальної осей. Наші майстри виправлять цю похибку та належним чином налаштують кути коліс згідно зі специфікаціями виробника автомобіля. Це допоможе уникнути нерівномірного зносу та деформації покришок, котрі можуть спричинити небезпеку на дорозі.

Наші експерти рекомендують вчасно звертатися до професіоналів для регулювання кутів установки передніх та задніх коліс, щоб уникнути можливих наслідків на дорозі. Ми завжди готові допомогти Вам з цим питанням та надати найкращі рішення для Вашого автомобіля.

 

 

Коли потрібна діагностика транспортного засобу? 

Фахівці автосервісного центру "Бровари-АВТО" рекомендують проходити діагностику авто після пробігу 15-30 тисяч кілометрів. Трохи інша ситуація з новими авто: їх рекомендується оглядати кожні 5 тис. км пробігу, оскільки нові деталі самі підлаштовуються одне до одної та шліфуються в процесі їзди. Від майстрів тут потрібна лише корекція та огляд. Коли ходова частина авто пройде період обкатки, процедура розвалу-сходження проводиться згідно з вищезазначеними стандартами. 

Рекомендується завітати до нас відразу після сезонної заміни гуми. В разі серйозного ремонту підвіски розвал-сходження слід проводити двічі на рік.

 

Діагностика в форматі 3D покроково

Новий метод у сфері технічного обслуговування авто, який називається розвал-сходження 3D, проводиться на новітньому обладнанні з використанням сучасних комп'ютерних технологій. Майстрам більше не доводиться робити спеціальні вимірювання та обчислення вручну, тепер завдяки сучасним програмам цей процес швидкий і високоточний. 

Автосервісний центр “Бровари-АВТО” пропонує своїм клієнтам проходження діагностики на сучасному технологічному стенді. Наша методика полягає у відтворенні тривимірної моделі-проекції авто за допомогою точок-мішеней, встановлених на колесах. Отримані дані аналізуються за допомогою комп'ютерної технології, де порівнюються з параметрами, рекомендованими виробником. Фахівці виявляють похибки та рекомендують налаштування геометрії ходової частини, після чого проводиться ремонт.

 

 

Наш автосалон знаходиться за адресою: Київська обл., м. Бровари, вул. Броварської Сотні, 7-б. Будемо раді Вам допомогти!