Шиномонтаж Бровари-АВТО

Якщо Ви шукаєте професійний шиномонтаж для свого транспортного засобу, варто звернути увагу на комплекс послуг, який пропонує сервіс “Бровари-АВТО”. У нашій шиномонтажній майстерні ми пропонуємо повний спектр послуг, включаючи монтаж та демонтаж автошин, балансування, заміну покришок та накачування коліс. Ми розуміємо, що шиномонтаж важливий для догляду за авто, тому використовуємо сучасне обладнання та маємо в штаті лише кваліфікованих майстрів для забезпечення високоякісного сервісу.

 

 

Автосервісний центр “Бровари-АВТО” приділяє особливу увагу оздобленню наших майстерень. Тут Ви не знайдете застарілого обладнання та непрацюючих комп'ютерних програм. Лише завдяки передовим технологіям можна провести діагностику зносу шин та діагностику стану дисків, визначити шляхи розв'язання проблем та усунути їх швидко та якісно. Ремонт автомобілів – це не тільки ручна праця та знання майстра, а й використання найновіших технологій та програмного забезпечення. В нашому автосервісі ми використовуємо комп'ютерну діагностику та новітні технології ремонту авто. Це дозволяє нам знаходити та виправляти найскладніші несправності автомобіля.

 

Які послуги пропонує шиномонтаж в АЦ “Бровари-АВТО”?

Ми пропонуємо весь спектр послуг, що відносяться до ремонту покришок та коліс. На перший погляд робота виглядає простою, але навіть правильне зняття та установку шин на диски майстер має робити якісно та з розумінням справи. 

Також ми пропонуємо послугу перевзування” авто. Це робиться не лише в разі зміни сезонів, але й з інших причин: застарілі покришки, наїзд на скло або цвях, виникнення шишок на гумі і т. п. 

Пропонуємо також дуже популярну послугу серед наших постійних клієнтів – зберігання покришок на визначений термін. Додаткова послуга зберігання шин – це зручно, комфортно і дуже сучасно. Тільки уявіть, скільки місця можна звільнити, здавши покришки на зберігання в спеціально відведене для цього приміщення.

Оперативність та якість заміни шин залежить від багатьох факторів, один з яких – ретельна підготовка до подальшого ремонту, тобто мийка коліс. Чисті та сухі колеса допоможуть майстру швидше знайти погрішності на поверхні та тим самим зекономити Ваш час.

Одна з найбільш популярних послуг у нашій майстерні – балансування коліс. Воно дозволяє забезпечити комфорт при їзді та продовжити термін служби шин. Для балансування коліс ми використовуємо найновіші технології та обладнання, що дозволяє здійснювати роботу швидко та якісно.

Накачування коліспослуга, за допомогою якої можна оперативно повернути нормальний тиск в шинах. Накачування покришок до необхідного рівня триває кілька хвилин, і Ваше авто знову готове до тривалих поїздок.

 

Автосервіс “Бровари-АВТО” має безліч переваг для своїх клієнтів:

  • використання професійного спеціалізованого обладнання для ремонту авто;
  • зберігання шин на складі за необхідних температурних умов;
  • довіра та задоволеність сотень клієнтів завдяки бездоганній репутації;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • висококваліфіковані співробітники.

 

 

Нам довіряють замовники десятки років, тож чекаємо і на Вас за адресою: Київська обл., м. Бровари, вул. Броварської Сотні, 7-б. Детальну інформацію можна також отримати за телефонами: +38 (044) 333 67 68, +38 (067) 550 07 81.