Заміна ГРМ Бровари-АВТО

Газорозподільний ремінь (ГРМ) відповідає за плавний рух машини, координуючи роботу колінчастого та розподільного валів і синхронізуючи їх. Завдяки цьому забезпечується злагоджена робота системи двигуна, яка відкриває та закриває клапани відповідно до положення поршнів. Коли паливо спалахує в циліндрі, поршень рухається вниз, повертаючи колінвал, який знову ж таки синхронно рухає розподільні вали за допомогою ременя ГРМ. Циклічний рух клапанів залежить від безперебійної роботи поршнів, колінвала та ременя, випускні клапани відкриваються, а впускні закриваються.

 

 

Про ремінь ГРМ детальніше 

Нова або тільки що відремонтована машина їде рівно, без шуму і має бездоганну поведінку на дорозі. Однак, якщо хоча б один компонент двигуна виходить з ладу, вся система починає працювати з помилками. Ремінь ГРМ з часом розтягується, що призводить до того, що двигун не може працювати на повну потужність. Внаслідок цього при запуску машина може довго реагувати, рухатися ривками, вібрувати та посилати інші характерні сигнали, які свідчать про можливу необхідність заміни ременя ГРМ.

Варто пильно слідкувати за цілісністю ременя ГРМ. У разі будь-яких порушень клапани можуть завмерти в одному положенні, але при цьому колінвал обертатиметься за інерцією на високих швидкостях, а поршні продовжать рух догори, до повного контакту. Внаслідок цього виникнуть проблеми в роботі головки циліндра або можуть отримати пошкодження поршні та клапани. 

Модернізація компонентів двигуна може коштувати дорого, проте сучасні моделі все частіше використовують поршні з отворами, що дозволяє уникнути зіткнення елементів один з одним. Як наслідок, у випадку необхідності заміни ременя ГРМ можна обійтися без повного ремонту всієї системи, а замінити автономно тільки його.

 

Чи можна самостійно зрозуміти, що порвався ремінь ГРМ?

Не завжди можна виявити проблему без використання спеціального обладнання. Це пояснюється тим, що багато автомобілів мають кришки, що надійно приховують ремінь. Якщо ремінь відірветься, автомобіль може працювати з перебоями, видаватиме дивні звуки з-під капота, з'являться нетипові запахи, може виникнути дим та почне витікати олива.

 

Як виправляють проблему спеціалісти "Бровари-АВТО"?

Якщо порвався ремінь ГРМ, Вам знадобиться професійна допомога. Ми частково розберемо двигун за допомоги спеціальних інструментів та сучасної техніки. Всі комплектуючі, які ми використовуємо для ремонту, випускаються на офіційних заводах. Використання дешевих аналогів може призвести до позапланового ремонту, а в деяких випадках доведеться міняти абсолютно весь комплект запчастин.

 

 

Заміна газорозподільного ременя проводиться нашими фахівцями на спеціалізованому обладнанні. Високий рівень складності такого ремонту вимагає залучення до роботи компетентних фахівців та досвідчених робітників. В автосервісному центрі "Бровари-АВТО" ми радо допоможемо Вам в будь-якій ситуації. Тож чекаємо на Вас за адресою: Київська обл., м. Бровари, вул. Броварської Сотні, 7-б. Наші телефони: +38 (044) 333 67 68 та +38 (067) 550 07 81.