Заміна колодок та дисків Бровари-АВТО

Однією з найважливіших профілактичних робіт, яка забезпечить довгий термін служби Вашого автомобіля, є вчасна заміна колодок та дисків. Для такої діагностики необхідні компетентність та досвід, а майстри нашого автосервісного центру добре розбираються в цій справі. Вони використовують новітні інструменти та ліцензійні розхідні матеріали та комплектуючі, що гарантує якість виконаних робіт, задоволення наших клієнтів та довговічність авто.

 

 

Як саме працюють гальмівні колодки та диски

Запорукою довготривалої роботи машини після ремонту є використання якісних деталей та складових. Від них напряму залежить Ваша безпека та безпека Ваших пасажирів. Оскільки гальмівна система є вкрай важливою в будь-якій дорожній ситуації, пропонуємо дізнатися про неї трохи більше.

Гальмівна система автомобіля складається з двох основних елементів – гальмівних колодок і дисків. Під дією гідравліки гальмівної системи колодки тиснуть на робочу поверхню гальмівного диска з великою силою. Це зменшує кількість обертів колеса, що змушує автомобіль сповільнюватися або повністю зупинятися, коли це необхідно. Внаслідок цього процесу колесо виділяє енергію, яка перетворюється на тепло. Але це призводить до перегріву гальмівного диска, його поверхня стає тоншою і менш захищеною. Згодом колодки та диски зношуються, тому необхідна їх своєчасна заміна на нові. Автосервісний центр “Бровари-АВТО” на вул. Броварської Сотні, 7-б, завжди має в наявності необхідні запчастини.

 

Коли Вашому авто потрібна планова перевірка 

Якщо Ви часто практикуєте нерівномірне гальмування, то змушуєте деталі швидше псуватися, а отже – пришвидшуєте строки візиту до автомайстерні. Різкі розгони також можуть нашкодити авто, тому все ж краще керувати машиною плавно. Впливають на стан транспорту дороги, те, як саме зберігається машина, опади, перепади температур. 

Рекомендуємо проходити технічний огляд транспортного засобу кожні 100-150 тис. кілометрів пробігу. Ви можете самі визначити, як сильно стерлися диски, за допомогою штангенциркуля. Якщо зношеність дисків становить 2-3 мм і більше від первинної товщини, значить настав час звернутися в автосервіс. 

Заміна колодок та дисків потрібна і в разі виникнення на їхній поверхні таких дефектів, як тріщини, нерівності, іржа. Нетиповий скрип, свист або брязкіт при натисканні на педаль гальма – також привід завітати до нашого автосервісного центру "Бровари-АВТО" та отримати професійну консультацію компетентного персоналу. 

 

 

Чи можна самостійно діагностувати проблеми з гальмами?

Кожен автомобіль має свої способи повідомлення про несправності. Тому, якщо Ви помітили наступні ознаки, радимо не ігнорувати їх:

  • автомобіль повільно реагує на різке гальмування;
  • збільшився гальмівний шлях;
  • автомобіль починає заносити вбік;
  • колеса шумлять;
  • педаль гальма працює без опору і "провалюється".

 

АЦ "Бровари-АВТО" надає послуги досвідчених майстрів різної спеціалізації. Ми знаємося на машинах різних років випуску та всіх існуючих марок, адже працюємо на ринку більш ніж 30 років. Ми залюбки здійснимо підбір оптимальних колодок та дисків, швидко та якісно встановимо нові та проконсультуємо Вас в разі виникнення будь-яких питань.