Заміна оливи та рідин Бровари-АВТО

Регулярна заміна оливи та рідин є необхідною процедурою для тих автовласників, які люблять свої автомобілі та бажають, щоб вони працювали якомога довше. Ця процедура має прямий вплив на довговічність роботи двигуна та інших систем авто. Керівництво користувача кожної марки транспортного засобу прописує регламент заміни олив та рідин. Інтервали заміни різні та залежать від багатьох факторів, які ми детально й обговоримо.

 

 

Які параметри впливають на розхід рідин?

Вмикаючи та вимикаючи системи автомобіля та довго стоячи в заторах, можна спричинити перевищення температури двигуна, а це призведе до надмірної витрати автомобільних рідин. Іншою причиною може бути нерегулярне користування автомобілем. Автотранспорт призначений для руху, тому довге перебування на стоянці або в гаражі може негативно вплинути на його стан. Це може спричинити появу іржі, забруднення або замерзання механічних деталей, тоді як в русі вони змащуються та прогріваються, що позитивно впливає на довговічність систем. 

Якщо Вам доводиться часто користуватися поганими дорогами, це також може призвести до зношення систем автомобіля, включаючи витрату рідин. Деякі водії забувають прогрівати свої автомобілі перед виїздом. Але це необхідно робити не лише в холодну пору року, а й влітку. Непрогрітий двигун швидше зношується і вимагає більше оливи та змащувальних матеріалів.

 

Які рідини можна замінити в АЦ “Бровари-АВТО”?

Заміна масляного фільтра і моторного масла. Ми дуже радимо виконувати цю процедуру згідно з графіком, рекомендованим виробником. У середньому це кожні 5000 км або двічі на рік. Коли міняти масляний фільтр і моторне масло, залежить і від клімату, пори року, дорожніх умов, марки автомобіля, року випуску тощо.

Заміна оливи в коробці передач. Ця рідина дозволяє автомобілю плавно рушати з місця і швидко гальмувати, керувати авто плавно і впевнено. Під час експлуатації масло не повинно мати стороннього запаху, бажано, аби воно довгий час зберігало всі свої початкові властивості, такі як колір, чистота і в'язкість. Оскільки масло знаходиться в герметичній ємності, його рівень залишається приблизно однаковим протягом усього терміну експлуатації автомобіля. Але і його потрібно міняти, приблизний термін – через кожні 80 000-100 000 км пробігу.

Заміна охолоджувальної рідини допомагає запобігти перегріву двигуна та підтримує його оптимальну температуру. Якщо рівень антифризу опуститься, можуть виникнути небажані наслідки, такі як проблеми з двигуном, перегрів запчастин і поява диму під капотом. Рекомендується регулярно додавати рідину та повністю замінювати її кожні 2-3 роки.

Заміна гальмівної рідини також важлива, оскільки цей компонент циркулює в закритій системі і його рівень зазвичай не змінюється тривалий час. Рекомендується кожні 2-3 роки проводити невеликий тест цієї рідини та оцінювати її колір та інші параметри, задані виробником.

 

 

Майстри АЦ “Бровари-АВТО” здійснять підбір оптимального масла/оливи та інших рідин, проведуть оцінку злитої рідини та роботи пов’язаних з нею систем. Оцінити рівень та інші параметри рідин, що використовуються в Вашому авто, можна за адресою: Київська обл., м. Бровари, вул. Броварської Сотні, 7-б.