Заміна оливи в МКПП та АКПП Бровари-АВТО

Коробка передач є важливою складовою авто, тому її ремонт та обслуговування повинні здійснюватися відповідно до вимог виробника. Якщо виникнуть будь-які проблеми з КПП, рекомендується звернутися до досвідчених механіків для діагностики та виправлення проблем. При цьому варто дотримуватися рекомендацій з обслуговування, що надаються виробником автомобіля, а також зберігати історію обслуговування для майбутніх потреб. Наші майстри завжди готові надати професійну допомогу з діагностикою, ремонтом та заміною КПП у Вашому автомобілі.

 

 

Навіщо потрібні оливи в авто

Олива є надзвичайно важливою мастильною рідиною для будь-якого автомобіля, оскільки вона допомагає запобігти тертю та пошкодженню деталей, зберігає їх працездатність і запобігає ураженню. Відсутність оливи може призвести до швидкого зносу вузлів і механізмів автомобіля. Для механічних коробок передач масло необхідне для змащування деталей, а в автоматичних коробках передач його використовують як трансмісійну рідину для запобігання перегріву КПП.

Враховуючи те, що масло знаходиться в закритому баку, деякі автовласники помилково вважають, що можна використовувати одну й ту саму рідину довгий час. Однак ми рекомендуємо вчасно реагувати на потреби автомобіля і регулярно змащувати всі механізми заздалегідь, щоб запобігти зносу та поломкам в майбутньому.

 

Коли майстри “Бровари-АВТО” радять міняти оливу?

Деякі автовиробники вказують у своїх інструкціях з обслуговування, що оливу було залито в трансмісію один раз на заводі і подальша його заміна не потрібна. Але зі свого досвіду можемо сказати, що краще замінити масло кілька разів, ніж шукати причину збою якоїсь системи автомобіля.

Без будь-якого втручання коробка передач може прослужити близько 5-7 років або 120 000-150 000 км. Однак інші фактори, такі як рік випуску транспортного засобу, його марка, умови експлуатації, стан доріг та багато іншого, впливають на термін служби й визначаються окремо.

Автомобілі часто подають сигнал про ламання. Так, якщо ви чуєте незвичайні звуки з коробки передач, бачите виділення пінистої рідини, відчуваєте явний запах гару – краще негайно зверніться в наш автосервісний центр. 

 

Ось ще кілька ознак:

  • для перемикання передач потрібно докласти додаткових зусиль;
  • шуми в коробці передач;
  • витік трансмісійної рідини;
  • часто загоряється індикатор перевірки двигуна.

 

 

Заміна оливи в коробці передач – це дуже важлива процедура для довговічності роботи МКПП/АКПП. Наш сервіс надає послугу заміни оливи в коробці передач будь-якого типу. Використання спеціального обладнання, покращення рівня безпеки та комфорту, врахування всіх вимог автовиробника, стану авто та умов експлуатації – ось принципи, на які автосервісний центр "Бровари-АВТО" спирається у своїй роботі.

Будемо раді бачити Вас за адресою: Київська обл., м. Бровари, вул. Броварської Сотні, 7-б.

Номери телефонів для зв'язку: +38 (044) 333 67 68, +38 (067) 550 07 81.