Заміна свічок Бровари-АВТО

Не всі автовласники звертають належну увагу на роботу свічок запалювання, але вони є невід'ємною частиною правильної роботи двигуна, оскільки іскра, що виникає, забезпечує його стабільну роботу.

Свічки використовуються для займання паливно-повітряної суміші в бензинових двигунах внутрішнього згоряння. Займання відбувається, коли між електродами свічки виникає напруга від декількох тисяч до десятків тисяч вольт. Рекомендується замінювати свічки кожні 30 000-60 000 км.

 

 

Справні свічки мають такі характеристики:

  • надійна робота при високій напрузі, котра сягає 40 тис. вольт;
  • відмінні ізоляційні якості;
  • здатність витримувати температуру до 1000 градусів Цельсія;
  • супротив хімічним речовинам, що потрапляють з інших систем авто;
  • супротив тепловому удару.

Якщо в разі діагностики поточного стану свічок та роботи пов’язаних систем  знайшлися помилки, це може вплинути на нормальне функціонування мотора. Далі можуть постраждати поруч розташовані елементи, що стане причиною складного та дорогого ремонту.

 

Як допоможуть наші майстри в разі несправності свічок 

Фахівці автосервісного центру "Бровари-АВТО" підкреслюють, що в такій ситуації може виникнути детонація, коли зниження потужності призводить до того, що іскра не може швидко, але плавно дати поштовх для подальшого запалення свічки. Це може стати причиною паузи в роботі системи, а потім –  різкого потужного спалаху, який викликає детонаційну реакцію. Це впливає на машину й може мати серйозні наслідки.

Іноді виникає калільне запалювання, коли іскра формується за допомогою гарячого електрода. Це також призводить до різкого нагріву сусідніх елементів і загрози виходу їх з ладу. Оскільки це може бути дуже небезпечним, потрібно бути обережним і ретельно перевіряти свічки запалювання.

Є декілька інших факторів, які можуть впливати на роботу системи запалювання, такі як: погіршення стану ізоляційних матеріалів елементів живлення, різкі перепади напруги в свічках, наявність дуже брудних елементів в автомобілі, зниження провідності електродів, деформація запчастин та інші фактори.

Якщо Ви помітили проблеми з запуском або машина довго набирає обороти, витрачає палива більше, ніж звичайно, на дисплеї постійно виникають індикатори помилок – Вам точно потрібна оперативна заміна свічок. 

 

 

Що очікувати від ремонту машини в АЦ “Бровари-АВТО”

Високі експлуатаційні характеристики нових свічок миттєво покращать стан авто та позитивно відобразяться на його поведінці на дорозі. Наша основна мета – врахування всіх вимог автовиробника, саме тому ми використовуємо лише сертифіковані запчастини, а роботу виконують спеціалісти професійного рівня. Ми гарантуємо, що після відвідування нашого автосервісного центру Ваш транспортний засіб працюватиме без будь-яких нарікань. 

Ми працюємо за адресою: м. Бровари, вул. Броварської Сотні, 7-б.