Заправка кондиціонера Бровари-АВТО

Система клімат-контролю та система кондиціонування повітря у Вашому автомобілі використовує спеціальну рідину – фреон. Важливо слідкувати за рівнем фреону, оскільки він поступово знижується, що є нормальним явищем. Проте, якщо Ви помітили, що рівень фреону різко падає після доливу, і автомобіль повільно охолоджується, це може вказувати на надмірну втрату рідини. Якщо у Вас виникають такі проблеми, радимо звернутися до автосервісного центру "Бровари-АВТО", що знаходиться за адресою: Київська обл., м. Бровари, вул. Броварської Сотні, 7-б.

 

 

Заправка фреону: коли потрібна

Система клімат-контролю допомагає тримати баланс температур всередині авто. Не пересушуючи повітря, вона гріє взимку та приємно охолоджує в літню спеку. А ще очищає повітря всередині, адже нівелює потрапляння в салон машини пилу та бруду ззовні. 

Майстри автосервісного центру "Бровари-АВТО" зазначають, що навіть якщо рівень фреону падає на 15% щорічно, це нормально. Але якщо більше – потрібна ретельна перевірка кондиціонера, адже скоріш за все це свідчить про суттєві негаразди.

Негативні наслідки втрати фреону в системі кондиціонування можуть проявитися не одразу. Кондиціонер все ще може працювати, хоча його функціональність буде значно знижена. Така ситуація є досить небезпечною, оскільки при кожному запуску кондиціонера двигун машини буде вимушений працювати на підвищених потужностях, а це з часом призведе до доволі серйозних наслідків.

Тому радимо дотримуватися порад автомеханіків та проходити технічний огляд транспортного засобу щонайменше раз на рік, щоб уникнути серйозних уражень та зберегти свій автомобіль в гарному стані.

 

Ось деякі підказки, як можна самостійно визначити, що кондиціонер зламався: 

  • салон дуже повільно охолоджується;
  • кондиціонер працює шумно, особливо в перші хвилини після пуску;
  • в салоні з'являється неприємний запах.

 

 

Як налаштувати систему

Насамперед потрібно якомога швидше звернутися в автосервіс, якщо помітили нетипову поведінку транспортного засобу. 

Відновлювальні процедури та чистка кондиціонера починаються з відкачування залишків старого фреону та перевірки резервуара на наявність тріщин, оскільки це може спричинити витікання рідини. У випадках, коли цього недостатньо, потрібна більш детальна діагностика. В деяких випадках може знадобитися розбирання торпеди. Після виявлення та виправлення проблеми ми заправляємо невелику кількість оливи для змащення рухомих деталей компресора і потім заправляємо резервуар новим фреоном.

Цей процес хоч і здається простим, але вимагає професійних навичок та досвіду. Наші майстри використовують сучасні сканери та обладнання для швидкої та точної діагностики. Запрошуємо Вас до АЦ "Бровари-АВТО", щоб переконатися у нашій високій кваліфікації.