Зварювальні роботи Бровари-АВТО

"Бровари-АВТО" – це автосервісний центр, який здійснює ремонт автомобілів різної складності. Одним з найпопулярніших запитів наших клієнтів є зварювальні роботи. Ми маємо значний досвід в цій галузі та завжди підходимо відповідально до роботи. 

Ремонт/зварювання кузова автомобіля відбувається кваліфікованими вузькопрофільними майстрами на професійному обладнанні з використанням лише ліцензійних комплектуючих від автовиробників. Така робота буває досить небезпечною, тому ми приділяємо особливу увагу підготовці кадрів, а також дотриманню техніки безпеки на робочих місцях. Всі наші колеги мають величезний досвід зварювання складних елементів авто.

 

 

В яких випадках є доречним виконання зварювальних робіт?

Клієнти часто звертаються до нашого автосервісу з проханням повернути кузов авто до первинного стану. Ми пропонуємо два варіанти – ремонт пошкоджень або повну заміну кузова, якщо відновлення пошкоджених елементів виявиться надто витратним. Наші майстри здійснюють зварювальні роботи для заміни або ремонту пошкоджених піддонів, кондиціонерів, гальмівних дисків тощо. Ми розуміємо, що ніхто не хоче мати безліч швів і дефектів на своєму автомобілі, тому приділяємо особливу увагу естетичній стороні роботи.

Сучасні технології дозволяють виконувати зварювальні роботи не лише по металу, але й по пластику та склу. Зварювання – це швидкий та універсальний спосіб з'єднання окремих деталей, саме тому ця послуга доволі популярна в нашому АЦ "Бровари-АВТО".

 

Ремонт покроково 

В процесі ремонту авто першим етапом є зняття пошкодженої деталі з машини та перенесення її до спеціалізованого зварювального цеху. Там деталь промивають, знежирюють і просушують перед початком зварювання. Після зварювання її охолоджують і майстри приступають до фінального етапу. Вони шліфують стики й прибирають всі нерівності з поверхні. Потім деталь готують до фінального фарбування. Якщо необхідно, зварні шви можуть бути додатково оброблені інгібітором іржі для захисту від корозії в майбутньому.

 

Основні типи зварювання

Електродугове зварювання виконується плавкими електродами. Потік аргону або гелію подається на поверхню, що ремонтується, викликаючи реакцію та з’єднуючи елементи. Цей спосіб чудово підходить для латання блоків двигунів, конденсаторів, деталей трансмісії тощо. Шви, створені за цією технікою, міцні та надійні. 

Контактне електрозварювання – метод, в якому для з’єднання деталей використовуються електроди. Вони проводять електричний струм через поверхню металу, нагріваючи його до дуже високої температури та, як наслідок, розплавляючи. Шви виходять дуже міцні, тому що стики перехрещені. Такий засіб поєднання елементів дуже надійний, але менш естетичний, ніж інші, тому краще використовувати його не на видних місцях. 

Газове зварювання виконується шляхом направлення суміші кисню та горючого газу на кінці двох елементів для їх плавлення та з’єднання у гарячому стані. Цей простий і універсальний спосіб підходить для з’єднання тонких елементів. 

На перший погляд зварювальні роботи проводяться легко та швидко. Але майстер має добре знатися на властивостях матеріалів, з якими працює. До того ж робота з гарячими елементами потребує використання якісного обладнання та витратних матеріалів. Акуратність при ремонті машин є дуже важливим аспектом. Робота з електрикою, зварювальними апаратами та іншими інструментами може бути шкідливою для здоров'я, якщо не дотримуватися необхідних заходів безпеки.

 

 

Тому, якщо у Вас немає достатньої кваліфікації та досвіду в ремонті машин, ми радимо звернутися до професіоналів, які мають необхідні знання, інструменти та обладнання для виконання робіт у безпечних умовах. Це гарантує якість та швидкість виконання робіт, а також позбавить Вас від зайвих клопотів та ризиків.

Чекаємо на Вас в нашому салоні за адресою: Київська обл., м. Бровари, вул. Броварської Сотні, 7-б. Записатись на сервіс та отримати детальну інформацію можна також за телефонами: +38 (044) 333 67 68, +38 (067) 550 07 81.